Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Корисні лінки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спільнота аніматорів, "Ораторія" та "Веселі канікули"

«Аніматори» - це молоді хлопці та дівчата, які добровільно хочуть нести справжню радість життя усім своїм меншим друзям та своїм ровесникам. Вони присвячують свій вільний час для інших, організовуючи ігри, вечори, та інші заходи базуючись на здоровій християнській етиці. Несуть таким чином усім Добру Новину, що Господь нас безмежно любить і що кожна людина покликана, щоб реалізувати в повні своє життя. Дають свідчення їх віри в Господа Бога, і свідчення, що жити з Богом належати до Церкви Христової це далеко не означає бути сумними і виконувати лише приписи і закони а навпаки вимагає бути радісними крокуючи по справжній дорозі життя разом іншими друзями.
 
Аніматор з латинського слова anima, що означає душа. Аніматор тоді має бути душею в групі, в товаристві друзів. Душа означає щось безсмертне живе, життя. Аніматор повинен дати відновити життя там де його не має.
 
Особливо велике завдання має християнський аніматор. При нашому храмі спільноту аніматорів започаткували отці салезіяни у 2000 році. Салезіянські аніматори, мають свою особливість, так як їхня діяльність пов’язана з Салезіянським Згромадженням, яке займається вихованням, та працею з дітьми та з молоддю, особливо приділяють увагу для молоді бідної та опущеної. Це Згромадження Католицької Церкви заснував Св. Іван Боско (Дон Боско) італійський священик в 1859 році в м. Турин, Італія. Аніматори допомагають салезіянам у праці з дітьми та молоддю.
 
Кожного літа аніматори проводить табір "Веселі канікули", розподіляючи дітей за віковими категоріями. "Веселі канікули" – це акція, під час якої діти проводять свій вільний час у здоровому, веселому товаристві, а, найголовніше, виховуються на християнських засадах. На цьому таборі діти пізнають Бога підчас катехизації, спеціальних сценок і пантомім на релігійні теми. Вони займаються в гуртках, беруть участь у великих іграх, співах і танцях. Крім цього підчас «веселих канікул» для дітей організовується одноденна екскурсія до певного релігійно-історичного чи відпустового місця.
 
Протягом навчального року з допомогою аніматорів при церкві діє «Ораторія» імені св. Лаури Вікуньї, куди приходять діти віком 6-13 років. "Ораторія" (від лат. oratorium - місце молитви) - місце, де діти й молодь мають можливість весело і по-християнськи провести свій вільний час, навчитися чогось нового, зустрітися з друзями, перебуваючи у єдності з Богом.
 

Спільнота аніматорів бере активну участь у житті церкви та в катехитичній школі. Самі аніматори теж мають заняття. В першу чергу вони повинні пройти чотирирічні курси, (так звані 4 етапи), які проводяться старшими наставники, тобто аніматорами, які вже пройшли вишкіл. Крім цього за участі отців або семінаристів серед аніматорів проводяться РЕЗУМИ (релігійні зустрічі молоді). Усе це є необхідним для того, щоб краще зрозуміти психологію дітей, та знаходити до них підхід.
 
Духовним наставником спільноти при нашому храмі є о. Богдан Калатин. 

 
 
Детальніша інформація та розклад зустрічей на Інтернет-сторінці Аніматорів ВІО
 
 
 
 

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022