Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Корисні лінки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ЦЕНТР  ХРИСТИЯНСЬКОЇ  РОДИНИ

Виховання доброго християнина та розвиток гармонійно зрілої особистості вимагають великих зусиль від батьків, катехитів, вчителів, провідників молодіжних організацій.

Першими виховниками християнської віри є батьки. Вже у момент народження дитинки розпочинається цей виховний процес. Радше хочу сказати, що виховання дитини розпочинається з моменту її зачаття і триває ціле життя.
 
З метою допомоги родині в освоєнні першопочатків християнського виховання дитини та сприянні духовного зросту самих батьків, при храмі свв. Володимира і Ольги засновано Центр Християнської родини з благословення отця пароха храму о. Богдана Чабана. Отець є нашим першим порадником, бо завдання поставлені перед Центром Християнської родини, вимагають святості, вміння та відповідальності, щоб передати глибокі правди віри.
 
Митрополит Андрей Шептицький вчить нас: «Пам’ятайте, що християнське виховання є більшим добром, ніж усі добра світу! Коли б ви навіть і не мали що лишити своїм дітям – то як тільки подали їм справжню побожність, як тільки навчили чесної праці та праведності, як тільки встерегли їх від неморальності – то лишаєте їм у спадщину найбільше добро, яке тільки можете їм дати.» 
 
Окрім порадника отця пароха, маємо в нашому Центрі духівника о. Богдана Калатина, також працює психолог п. Ростислав Шемечко. Наш катехит Ірина Верещак поведе ваших дітей у світ Божої любові і допоможе їм зрозуміти основні елементи християнської віри. 
 
За допомогою читання Святого Письма, перегляду відеофільмів, дискусій, обміну досвідом вирушаємо з батьками у захоплюючу подорож, де будемо пізнавати один одного, де у свою подружню любов запрошуємо Бога. Скрізь у Біблії ми зустрічаємо прекрасні приклади богоугодного життя, гідні наслідування. Чи молитесь ви удвох, як молились Товія і Сара, щоб Господь учинив вам милість, смирення, взаємоповагу і любов між вами? 
 
Складовою частиною доброго християнського виховання є і статеве виховання. Тобто воно є інтегральною частиною розвитку особистості та процесу її виховання. Правда про людську статевість відкривається у біблійному описі створення людини. Статевість є Божим даром людині, як і її життя, тому маємо зберігати у чистоті цей дар. 
 
Святіший Отець Папа Іван Павло ІІ в апостольському повчанні «Сімейне співжиття» наголошує, що статевість є багатством цілої особи: тіла, почуттів і душі, та виявляє своє найглибше значення у спрямуванні особи до самодарування в любові. Тому ми проводимо зустрічі з подружніми парами та молоддю, де не просто подаємо інформацію про функції людської статевості, а прагнемо формувати зрілі людські взаємини. 
 
Комісія у справах катехизації УГКЦ видала програму статевого виховання підлітків. Плануємо в майбутньому впровадити цю програму в нашому Центрі. Наразі ведемо роботу з батьками. Безумовно, що основою любові між чоловіком і дружиною є віра, з якої і випливає спосіб їхнього життя, поведінка, здійснення покликання до любові і святості. 
 
Центром нашої всієї роботи стала «Творча майстерня» під керівництвом Анастасії Лаврів-Ковальчук. Взаємна співпраця катехита, музпрацівника  та художнього керівника об’єднана в одне ціле. Ми працюємо в трьох напрямках над спільною метою. Молитва, ігри, співи, танці, малювання чи ліплення допомагають дитині поволі опановувати внутрішній сенс речей навколишнього світу, щодня відкривати Бога, прямувати до особистого зв’язку з Отцем, Сином і Святим Духом. 
 
Заняття провадяться від понеділка до п’ятниці з 17.00 до 18.00. 
Запрошуєм усіх бажаючих долучатись.

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022