Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Корисні лінки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Спільнота віднови у Святому Дусі "Благословення"

Греко-католицька спільнота Віднови у Святому Дусі "Благословення” бере свій початок з весни 2007 року, проводячи свої зустрічі при парафії святих Володимира і Ольги з благословення пароха о. Богдана Чабана. 
 
Започаткував спільноту Орест Григорчак, який зараз є її лідером, разом із деякими членами католицької спільноти Віднови у Святому Дусі "Живий вогонь”. Вони спільно розпочали проводити євангелізацію, беручи за основу "Курс Альфа”, по закінченні якого  сформувалася група з 10-15 людей, у якої виникло бажання продовжувати молитовні і формаційні зустрічі. 
 
Деякий час спільнота не мала духівника, але з кінця осені 2007 року духівником спільноти стає нововисвячений священик о. Любомир Гладюк.  Протягом зими 2007 року було проведено ще один "курс Альфа”, після якого кількість членів спільноти зросла до 30-40 чоловік. 
 
У зв’язку з тим, що о. Любомир Гладюк вирішив продовжувати своє навчання за кордоном, духівником спільноти з жовтня 2008 року стає о. Ігор Пецюх.
 
На даний час спільнота "Благословення” проводить свої зустрічі двічі на тиждень: в неділю і вівторок, а також практикує спільні Літургії, які служить духівник спільноти. На недільних зустрічах є спільна молитва прославлення і навчання на різні теми, що стосуються духовного життя. Вівторкова зустріч проходить у малих групах, на яких відбувається ділення духовним досвідом та переживаннями за прожитий тиждень, а також вивчення Слова Божого. 
 
В спільноті на даний час є 3 групи ділення, кожна з яких налічує від 9 до 12 осіб. Одна з груп ділення складається з осіб старшого віку: від 40 до 60 років; а інші дві—це особи від 15 до 35 років.   Нещодавно розпочався третій по рахунку "курс Альфа”, на якому присутні 80-90 чоловік.
 
Спільнота "Благословення”  займається євангелізаційною діяльністю, однією з форм якої є проведення "курсу Альфа”, виготовлення і розміщення на території храму стенду з інформацією християнського змісту, організацією вертепу і проголошення у такий спосіб Доброї Новини на вулицях, в магазинах, ресторанах  і т.д.  Спільнота  бере також активну участь у організації і проведенні Школи християнського життя і євангелізації, а також долучається до в’язничного служіння у Львівській виправній колонії №30.
 
"Благословення” – це спільнота осіб котрі разом з Марією та святими прагнуть наслідувати Ісуса Христа і бути Його учнями, виконувати волю Небесного Отця, бути чутливими і відкритими до натхнення Святого Духа, благословляти один одного вірою, надією і любов’ю.
 

Цінності, якими живе спільнота:

- життя таїнствами: участь у недільній Літургії, а при можливості – щоденна участь у Літургії.
- щоденна особиста молитва і розважання над Святим Письмом.
- спільне розважання Святого Письма на зустрічах спільноти.
- євангелізаційна активність: проведення різних заходів, спрямованих на поширення Доброї Новини і християнських цінностей.
- духовна формація (більшість членів спільноти отримують духовну формацію у Школі Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету Матері Церкви);
- готовність до служіння (кожен член спільноти заохочується до того, щоб взяти на себе якесь служіння у спільноті: ведення молитви, спів, проведення малих груп, розробка і оформлення різноманітних буклетів, організація бібліотеки спільноти та ін.).
 

Зустрічі Спільноти "Благословення”

Спільнота "Благословення” проводить свої зустрічі кожної неділі о 16.30 у актовому залі підвального приміщення храму Свв. Володимира і Ольги.
План зустрічі зазвичай має наступний вигляд:
- спільна молитва прослави, подяки і прохання, яка супроводжується духовними піснями;
- навчання на одну із Біблійних тем або інших тем, що стосуються християнського життя.
 
Детальнішу інформацію про спільноту і її діяльність можна отримати за номером телефону: 066-889-45-80 (Орест).
 
Запрошуємо на наші зустрічі і заходи всіх, хто хоче глибше пізнати Бога, Його любов, ніжність, теплоту, знайти відповіді на питання, які можливо вже давно хвилюють, хто бажає разом із братами і сестрами во Христі спілкуватися на християнські теми, ділитися досвідом чи просто проводити час в атмосфері розуміння і прийняття, даруючи любов один одному.
 

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022