Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 19
15-17 жовтня 2013 р.Б. в храмі Святих Володимира і Ольги перебувало тіло пресв. Василя Притули, який упокоївся у Бозі 14 жовтня 2013 року. 

16 жовтня (середа) – за участю Преосвященного владики Венедикта відбувся священичий парастас; 17 жовтня (четвер) - Чин похорону.   

Світлої пам’яті пресв. Василь Притула народився 12 листопада 1914 року  у с. Добряничі, Перемишлянського р-ну, Львівської обл. Походить із селянської багаточисленної родини, де було 9 дітей. Батько був церковним провізором. З юних років прислуговував в церкві отцю Строцькому. Неповну середню освіту здобув у Добряницькій школі. До війни з 1934 р. працював на різних роботах, бо тато помер і потрібно було допомагати родині. 

1944-1945 рр. був в армії-служив в спецтаборі госпр ... Читати далі »
Переглядів: 1728 | Додав: Vadum | Дата: 19.10.2013 | Коментарі (0)

16 жовтня, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівський, благословив приміщення для спільноти «Лярш-Ковчег» у м. Львові, що знаходиться на території храму Святих Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а).

На урочистому заході були присутні капелани спільноти, засновники, доброчинці, друзі та гості святкового дійства.

Після звершення Чину освячення до усіх присутніх із своїм словом звернувся владика Венедикт. Він закликав ділитися своїми дарами, якими нас обдарував Господь: «Бог, коли дав, щоб ми десь народилися, він значить хотів, щоб ми тут щось зробили, чинили, творили. Ми усі, які сьогодні тут перебуваємо, теж щось робимо, кожен що вміє, - продовжив владика, - тому ця майстерня, яку ми сьогодні освячуємо, нехай буде місцем, де ви творитимете щось нове, щоб відчували, що робите щось важливе і ділилися цим з бл ... Читати далі »
Переглядів: 993 | Додав: Vadum | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (0)

Уже вкотре, хор храму свв. Володимира і Ольги «Княжі дзвони» (регент п. Богдан Корінь) організовує святковий концерт. Цього разу, з нагоди празника Покрову Пресвятої Богородиці та 71-ої річниці створення УПА, в актовому залі нашого храму прозвучали релігійні, обрядові народні та патріотичні повстанські пісні.   

Розпочався концерт із величної «Боже великий єдиний», далі – «Славимо Тройцю Трисвяту», «Плоттю уснув», «Аве сповіщав».   

Три твори виконав запрошений церковний хор «Обрій» із Зимної Води (регент і композитор Мирон Дацко): «Під твій Покров»,  «Через поле широкеє, через море глибокеє», «Україно, молюся за тебе». Музична обробка цих творів – керівника хору п. М.Дацка.   

Далі знову виконував пісні  хор нашого храму . Прозвучав досить скла ... Читати далі »
Переглядів: 1342 | Додав: Vadum | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (0)

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz