Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 31

Всесвітлішим та Всечеснішим отцям,

Високопреподобним і Преподобним отцям, ченцям та черницям,

Дорогим та достойним мирянам Львівської Архиєпархії

Мир усім Вам у Господі та Боже благословення!
«Думки бо мої - не ваші думки, і дороги ваші - не мої дороги…» (Іс. 55,8). Добре жити Господніми думками та ходити безпечно Божими дорогами. Велика подія в історії людства, незбагнене для людини діло – народження Бога, Божого Сина, Спасителя світу, від жінки, Пресвятої Діви Марії. Таку справу може чинити тільки Божа любов, Отець - Любов. Господь, задався справою рятувати людину, увесь людський рід від вічного покарання, від справедливого суду за гріх прародичів Адама та Єви. Бог - єдиний в Трьох Особах уболіває над гіркою долею людей. Син ... Читати далі »

Переглядів: 1207 | Додав: Vadum | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)

3 січня о 13:00 в нашому храмі розпочнеться Літургія, після якої ті, хто бажають, можуть скласти обітницю руху "Справжня любов чекає", а ті, хто вже це зробили, зможуть обітницю повторити і відновити.

Дорога молоде, хлопці та дівчата!

З часом дружба хлопця та дівчини починає бути чимось більшим, з’являється почуття. Тоді обидва задають собі запитання: Що таке є любов? Щоб відповісти на це запитання, ми повинні задуматись чим є правдива любов.

Слово "любов" в сучасному світі стало, як пише в своїй Енцикліці "Deus caritas est" папа Венедикт ХVI, одним з найбільш вживаних, а також зловживаних слів, котрому надаємо зовсім різні значення. Інколи вони не мають нічого спільного зі справжньою любов’ю. З цього приводу виникає б ... Читати далі »

Переглядів: 1793 | Додав: Vadum | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022

Зробити безкоштовний сайт з uCoz