Вітаю Вас, Guest
Головна » 2016 » March » 06

5 березня Папа Франциск прийняв під час приватної аудієнції, що тривала годину, главу Української Греко-Католицької Церкви Патріарха Святослава (Шевчука) та членів Постійного Синоду.

"Ми як душпастирі говорили від імені українського народу, і Папа нас почув", — коротко зазначив РІСУ після зустрічі владика Кен Новаківській, єпископ Нью Вестмінстера (Канада).

Як пояснив Глава УГКЦ, проведення засідань Постійного Синоду у Римі та зустріч зі Святішим Отцем були заплановані у контексті спогадування сумної річниці 70-річчя Львівського псевдособору 1946 року, щоб засвідчити єдність УГКЦ з Наступником святого Петра, повідомило Радіо Ватикану.

Він також повідомив, що після зустрічі патріарх Святослав подарував Папі оригінальн ... Read more »

Переглядів: 1029 | Додав: Vadum | Дата: 06.03.2016 | Коментарі (0)

У неділю, 28 лютого 2016 року, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, під час свого пастирського візиту до парафії свв. Володимира і Ольги (м. Львів, вул. Симоненка, 5а) звершив Божественну Літургію та Чин поставлення у диякони піддиякона Миколая Щербака.
 
З проханням про архієрейське благословення, щирими привітаннями та відкритими серцями зустрічали архиєрея парафіяльна спільнота із о. Богданом Чабаном та запрошеними священиками.
 
Владика Венедикт запевнив вірних: «Бог прощає! Бог прощає, бо з однієї сторони – Він милосердний, але із іншої сторони прощає – бо Він знає краще ніж ми самі себе знаємо. Він знає, що ми здатні, спроможні змінитися. Це велика Божа довіра – віра у кожну людину. Може я не вірю у чиюсь зміну, може навіть, ... Read more »
Переглядів: 1043 | Додав: Vadum | Дата: 06.03.2016 | Коментарі (0)

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022

Make a free website with uCoz