Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Травень » 16

Вже 26 травня о 19.00 відбудеться ПЕРША зустріч, а відтак щочетверга до 21 липня.
Запрошуємо як дорослих так і молодь від 13 років.
Місце проведення: актовий зал храму Свв.Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а)

.
Руах - це неймовірний курс, метою якого є відкрити по-новому погляд на Бога, віру, християнство та своє місце у ньому. Розшир свої духовні горизонти разом з нами!
.
Вхід вільний, реєструватись не потрібно.
Можна приходити з дітьми, ними будуть займатись аніматори під час курсу.
.
Організовує спільнота "Благословення" УГКЦ храму святих Володимира і Ольги з благословення Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря Возьняка ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: Vadum | Дата: 15.05.2022 | Коментарі (0)

Єпископи Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні звернулися зі словами підтримки та вдячності Українському народу та захисникам України, які сьогодні протистоять злу світового масштабу. У зверненні Синоду йдеться також про покликання Церкви – бути зі своїм народом, і особливе покликання до військового капеланства. А ще владики закликали російських загарбників покаятися і скласти зброю.

«Для виконання певного завдання на землі Господь дає людині різні дари, таланти і можливості, але й обраним народам передбачає окрему місію. Як колись Бог вибрав ізраїльтян для просвіщення всіх народів, так Він постійно, і навіть сьогодні, доручає різним народам особливе покликання, – йдеться у зверненні Архиєрейського Синоду УГКЦ. – С ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Vadum | Дата: 15.05.2022 | Коментарі (0)

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022

Зробити безкоштовний сайт з uCoz