Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
Спільнота Віднови у Святому Дусі «Благословення» Української Греко-Католицької Церкви, храму свв. Володимира і Ольги,  проводить курс «РУАХ».     

РУАХ (з євр. мови «подих життя») – це курс із 12 зустрічей, на яких розглядаються основні питання християнської віри, котрі допоможуть Вам більше дізнатись про Бога, про сенс свого життя, знайти відповіді на важливі та хвилюючі запитання, а також пізнати багато чого нового та цікавого.  

Радість – це візитна картка курсу «Руах»: тут невимушена домашня атмосфера, де кожного люблять і кожному раді, незалежно від віку, переконань чи соціального статусу.   

Усі разом і кожен зокрема має можливість взяти участь в обговоренні теми в малих групах, де приймається ко ... Читати далі »
Переглядів: 2901 | Додав: Vadum | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (1)

Працівники реабілітаційного центру «Знамення» та Підкомісії "За тверезість життя" УГКЦ щоквартально проводять терапевтичні табори для осіб, узалежнених від алкоголю. Терапевтична програма розрахована на 10 днів, та включає в себе відвикову терапію, психо– та духовну терапії.

Десятиденні заняття проводять священник, терапевт узалежнень та християнський психолог.

Сама праця ґрунтується на принципi, що людина - істота не тільки тілесна та інтелектуальна, але й духовна. А хвороба узалежнення вражає людину на всiх трьох рiвнях. Тому важливим завданням є, перш за все, відновити її внутрішній світ. Ми знайомимо людей з гамою почуттiв та емоцiй, якi може переживати твереза людина і радіти життю без пляшки.

Наша робота полягає не тільки в тому, щоб людина перестала вживати алко ... Читати далі »
Переглядів: 870 | Додав: Vadum | Дата: 28.02.2013 | Коментарі (1)

«Тільки те, що побудоване з Христом є справжнім і міцним! Тож шукайте справжніх друзів, таких як Ісус!». З такого заклику о. Любомир Гладюк, Голова комісії у справах молоді ЛА УГКЦ, розпочав вечірку-знайомство між молодіжними спільнотами храмів Св. Володимира і Ольги, Св. Архистратига Михаїла і Св. Єлизавети і Ольги. 

Вечірка відбулася 9 лютого у приміщенні катехитичної школи церкви Св. Вололимира і Ольги з ініціативи отців-дияконів Володимира Чабана і Михайла Кушніра, а також Тараса Косара, працівника Комісії у справах молоді ЛА ( голови спільноти «Аніматори ВіО»). 

 «Цей захід має на меті розпочати чудову традицію - знайомство між різними молодіжними спільнотами львівських храмів в неформальній веселій атмосфері. Таким чином, п ... Читати далі »
Переглядів: 1261 | Додав: Vadum | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (3)

«Нам потрібна віра пророка Іллі»

— 2013-ий у Католицькій Церкві проголошено роком віри. Наскільки актуальною, на Вашу думку, є ця тема у сучасному суспільстві, яке бодай номінально вважає себе християнським?

— Сьогодні Церква добре усвідомлює, що проповідь Євангелія не може обмежуватись лише нехристиянізованим світом, позаяк ті, що вже є у Церкві, потребують Христової благовісті не менше, а іноді й більше від тих, котрі ще не прийняли Христа. До речі, найважче буває голосити Добру новину саме тим, хто вважає, що вже усе знає. Однак євангелізація у рівній мірі потрібна і священикам, і монахам, і вірним — для очищення їхньої віри, для кращого усвідомлення її внутрішньої суті. Тому-то сьогодні часто говориться про нову євангелізацію, в яку активно включається наша Церква.

Переглядів: 1535 | Додав: Vadum | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (3)

Згідно Декрету Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря, новим Головою Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії призначено отця Любомира Гладюка, сотрудника храму свв. Володимира і Ольги. 
Отця Тараса Миляна, який обіймав цю посаду до цього часу, призначено керівником благодійної організації «Фундація духовного відродження», створеної при Львівській Архиєпархії УГКЦ.
 
Комісія у справах молоді – офіційна структура Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.
Основними завданнями Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії є:
координація діяльності молодіжних спільнот та організацій Архиєпархії; 
розвиток Школи християнського аніматора; ... Читати далі »
Переглядів: 1072 | Додав: Vadum | Дата: 01.02.2013 | Коментарі (3)

Завершується  Різдвяний період, багатий на свята з веселими обрядами та колядою. Святкуючи, ми наповняємось небесною радістю і ділимось нею з іншими.  Як проходять свята у довірян, розповідають вони самі: 
Спільнота "Довіра" після 8 січня цього року почала відвідувати парохіян з колядою ( для потреб храму), 2-3 рази в тиждень, і продовжує ще! Вже більше 10 років ми проходим з колядою домівки парохіян протягом січня. Мешканці приємно здивовані, коли бачать молодих людей, залучених до колядування. Крім того, маєм чудову нагоду бути разом, спілкуватись та прославляти народженого Ісуса співом. 


Більш відомим для всіх зимовим заходом «Довіри» є щорічна акція «Святий Миколай – дітям».  Акцію проводимо також вже більш ніш 10 років. Цією акцією хочемо привернути увагу громади до дітей, які живуть поряд з н ... Читати далі »
Переглядів: 951 | Додав: Vadum | Дата: 31.01.2013 | Коментарі (0)

Прихід зими, приносить нам багато різноманітних і веселих свят, маємо багато іменинників та іменинниць, іде Святий Миколай,  закінчується  піст Пилипівка , а згодом зустрічаємо Різдво нашого Спасителя Ісуса Христа.

Найбільше  приготувань  у християн - навколо свята Святого Миколая. Діти старанно пишуть листи Чудотворцю, розповідаючи про себе, про свої добрі вчинки, діляться своїми проблемами, а також, звичайно, надіються на подаруночок. Дорослі намагаються стати добрими помічниками Святого Миколая… 


Для християн всього світу  Святий Миколай  залишився тим, хто допомагає потребуючим. 
«З його іменем пов'язане поняття доброти. Він у якийсь спосіб віддзеркалює Божу доброту», – сказав владика Гузар. Миколай є прикладом, як ми повинні один одному допома ... Читати далі »
Переглядів: 1114 | Додав: Vadum | Дата: 07.01.2013 | Коментарі (0)

Ну ось і все…літо вже далеко позаду. На робочих столах школяриків  з’явилося багацько книжечок і зошитів, ручок і фломастерів та ще безліч необхідної канцелярії. Учнів очікує якщо не перший, то вже наступний рік захоплюючої  мандрівки в Країну Знань. 

Але існує ще одна школа, в якій діти опановують ази любові, доброти, щедрості на прикладі нашого небесного Батька Ісуса Христа. Ви, мабуть, одразу здогадалися, що мова йде про катехитичну школу ім.бл.свщм. Миколая Чарнецького, яка функціонує при парафії Свв. Володимира та Ольги.      
          
Основне завдання цієї особливої школи - навчити дітей жити за заповідями нашого Спасителя, з ... Читати далі »
Переглядів: 988 | Додав: Vadym | Дата: 09.10.2012 | Коментарі (1)

17 вересня 2012 р.Б. до нашого храму свв. Володимира і Ольги  завітав отець-салезіянин Бруно Ферреро - автор усім знаних «коротких історій для душі» та багатьох інших цікавих книг… 
Отець Бруно Ферреро — католицький священик-монах, який належить до Салезіянського Згромадження. Він народився в Італії, у Віларбассе, неподалік Турину, де закінчив семінарію і став священиком. Вивчав філософію, теологію, психологію, декілька років викладав у школі. Бруно Ферреро пише свої книжки на теми сім'ї, виховання, а також історії для маленьких дітей. Українською мовою видано понад 20 його книг.  
Прибув отець Бруно Ферреро в Україну разом із своїм настоятелем у Турині о. Франком Лотто на запрошення салезіянського видавництв ... Читати далі »
Переглядів: 1777 | Додав: Vadym | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (1)

За подвижницьку працю на ниві християнської духовності та активну громадянську позицію почесною відзнакою «Пам’яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча» нагороджено: митрофорного протоієрея Олексія Васьківа – пароха парафії Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа, митрофорного протоієрея Богдана Чабана – пароха парафії святих Володимира і Ольги, протоієрея Петра Кузя – сотрудника парафії Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа, отця Зіновія Хоркавого – пароха парафії Пресвятої Богородиці – Володарки України, отця Юрія Саквука – сотрудника парафії святих Володимира і Ольги, Марію Саквук – працівника Комісії родини Львівської архиєпархії, Лесю Гузар – лідера Львівського осередку реколекційного руху «Подружні зустрічі», Володимира Гузара – лідера Львівського осередку реколекційного руху «Подружні зустрічі», Петра Франка – голову Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих.

За вагомий особистий внесок у справу відродження й утвердження укр ... Читати далі »
Переглядів: 963 | Додав: Vadym | Дата: 27.08.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 »

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz