Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
24 березня 2013 року у Львові в храмі святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги відбувся творчий вечір, присвячений пам’яті Т. Шевченка «Не забудьте пом’янути незлим тихим словом». Святковий концерт проходив з нагоди 199 річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

Ініціатором проведення щорічних Шевченківських вечорів у храмі є парафіяльний хор «Княжі дзвони» (диригент Богдан Корінь) за підтримки пароха храму свв. Володимира і Ольги отця митрата Богдана Чабана. 

Вже 6-й рік поспіль під величним куполом цього новітнього храму у дзвінкоголосому хорі лучаться кращі колективи для спільного духовного піднесення на прославу генія нашої нації. І з кожним роком з приходом весни парафіяни очікують цього довгожданого свята, щоб ще раз доторкнутися душею і серцем до цього урочистого дійства. &nb ... Читати далі »
Переглядів: 1494 | Додав: Vadum | Дата: 02.04.2013 | Коментарі (0)

З 6 по 9 квітня  2013 р. у Львові перебуватимуть мощі святого Івана Боско, католицького священика, покровителя дітей, молоді, батьків та педагогів, а також засновника згромадження салезіян.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА мощей Отця Івана Боско у Львові: 

 06 КВІТНЯ - СУБОТА 
 Храм Покрову Пресвятої Богородиці 
 17:00 – Урочиста процесійна зустріч мощей св. Івана Боско у Львові Велика Вечірня з Литією, молитва до св. Івана Боско.  Нічні чування 

Переглядів: 2027 | Додав: Vadum | Дата: 31.03.2013 | Коментарі (0)

30 березня у храмі Св. Володимира та Ольги, що знаходиться по вул. Симоненка 5а, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ проводитиме всеукраїнський тренінг практикум «Парафіяльний денний табір 2013».

Основна мета заходу – дати спільні навики з проведення дитячих таборів влітку 2013 року, для представників молодіжних спільнот, освітніх закладів та священників.

Тренінг складатиметься з двох частин. У першій частині будуть мати доповідь: Владика Венедикт на тему «Рік віри» та отець Григорій Швед: «Запобіжна система Івана Боско».
Друга частина  включатиме п'ять робочих майданчиків: методи катехизації та форми її проведення, ігрологія, матеріальне забе ... Читати далі »
Переглядів: 1180 | Додав: Vadum | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

Реколекції (духовні науки) зазвичай проводяться перед важливими святами церковного року (Різдво ГНІХ, Воскресіння Христове), або  для духовної віднови.  Адже найважливішою справою, про яку повинні дбати християни (як сказав св. Василій Великий) - є те, щоб скинути з себе ті природні схильності до злого, що заплямовують душу.

Великопосні реколекції у нашому храмі пройдуть з 5 по 7 квітня 2013р.Б.  Проведе духовні науки отець-салезіанин Олександр-Август Чумаков.   

Графік реколекцій:
- п’ятниця (5 квітня) – о 19:00; 
- субота (6 квітня) – підчас Служби Божої о 8:00 і  о 19:00; 
- неділя (7 квітня) – під час Служб Божих о 7:00 і о 9:00.   

 Запрошуємо приходити усіх, хто ... Читати далі »
Переглядів: 1036 | Додав: Vadum | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

Спільнота Віднови у Святому Дусі «Благословення» Української Греко-Католицької Церкви, храму свв. Володимира і Ольги,  проводить курс «РУАХ».     

РУАХ (з євр. мови «подих життя») – це курс із 12 зустрічей, на яких розглядаються основні питання християнської віри, котрі допоможуть Вам більше дізнатись про Бога, про сенс свого життя, знайти відповіді на важливі та хвилюючі запитання, а також пізнати багато чого нового та цікавого.  

Радість – це візитна картка курсу «Руах»: тут невимушена домашня атмосфера, де кожного люблять і кожному раді, незалежно від віку, переконань чи соціального статусу.   

Усі разом і кожен зокрема має можливість взяти участь в обговоренні теми в малих групах, де приймається ко ... Читати далі »
Переглядів: 3323 | Додав: Vadum | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (0)

Працівники реабілітаційного центру «Знамення» та Підкомісії "За тверезість життя" УГКЦ щоквартально проводять терапевтичні табори для осіб, узалежнених від алкоголю. Терапевтична програма розрахована на 10 днів, та включає в себе відвикову терапію, психо– та духовну терапії.

Десятиденні заняття проводять священник, терапевт узалежнень та християнський психолог.

Сама праця ґрунтується на принципi, що людина - істота не тільки тілесна та інтелектуальна, але й духовна. А хвороба узалежнення вражає людину на всiх трьох рiвнях. Тому важливим завданням є, перш за все, відновити її внутрішній світ. Ми знайомимо людей з гамою почуттiв та емоцiй, якi може переживати твереза людина і радіти життю без пляшки.

Наша робота полягає не тільки в тому, щоб людина перестала вживати алко ... Читати далі »
Переглядів: 1118 | Додав: Vadum | Дата: 28.02.2013 | Коментарі (0)

«Тільки те, що побудоване з Христом є справжнім і міцним! Тож шукайте справжніх друзів, таких як Ісус!». З такого заклику о. Любомир Гладюк, Голова комісії у справах молоді ЛА УГКЦ, розпочав вечірку-знайомство між молодіжними спільнотами храмів Св. Володимира і Ольги, Св. Архистратига Михаїла і Св. Єлизавети і Ольги. 

Вечірка відбулася 9 лютого у приміщенні катехитичної школи церкви Св. Вололимира і Ольги з ініціативи отців-дияконів Володимира Чабана і Михайла Кушніра, а також Тараса Косара, працівника Комісії у справах молоді ЛА ( голови спільноти «Аніматори ВіО»). 

 «Цей захід має на меті розпочати чудову традицію - знайомство між різними молодіжними спільнотами львівських храмів в неформальній веселій атмосфері. Таким чином, п ... Читати далі »
Переглядів: 1583 | Додав: Vadum | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (3)

«Нам потрібна віра пророка Іллі»

— 2013-ий у Католицькій Церкві проголошено роком віри. Наскільки актуальною, на Вашу думку, є ця тема у сучасному суспільстві, яке бодай номінально вважає себе християнським?

— Сьогодні Церква добре усвідомлює, що проповідь Євангелія не може обмежуватись лише нехристиянізованим світом, позаяк ті, що вже є у Церкві, потребують Христової благовісті не менше, а іноді й більше від тих, котрі ще не прийняли Христа. До речі, найважче буває голосити Добру новину саме тим, хто вважає, що вже усе знає. Однак євангелізація у рівній мірі потрібна і священикам, і монахам, і вірним — для очищення їхньої віри, для кращого усвідомлення її внутрішньої суті. Тому-то сьогодні часто говориться про нову євангелізацію, в яку активно включається наша Церква.

Переглядів: 1908 | Додав: Vadum | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (0)

Згідно Декрету Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря, новим Головою Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії призначено отця Любомира Гладюка, сотрудника храму свв. Володимира і Ольги. 
Отця Тараса Миляна, який обіймав цю посаду до цього часу, призначено керівником благодійної організації «Фундація духовного відродження», створеної при Львівській Архиєпархії УГКЦ.
 
Комісія у справах молоді – офіційна структура Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.
Основними завданнями Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії є:
координація діяльності молодіжних спільнот та організацій Архиєпархії; 
розвиток Школи християнського аніматора; ... Читати далі »
Переглядів: 1339 | Додав: Vadum | Дата: 01.02.2013 | Коментарі (0)

Завершується  Різдвяний період, багатий на свята з веселими обрядами та колядою. Святкуючи, ми наповняємось небесною радістю і ділимось нею з іншими.  Як проходять свята у довірян, розповідають вони самі: 
Спільнота "Довіра" після 8 січня цього року почала відвідувати парохіян з колядою ( для потреб храму), 2-3 рази в тиждень, і продовжує ще! Вже більше 10 років ми проходим з колядою домівки парохіян протягом січня. Мешканці приємно здивовані, коли бачать молодих людей, залучених до колядування. Крім того, маєм чудову нагоду бути разом, спілкуватись та прославляти народженого Ісуса співом. 


Більш відомим для всіх зимовим заходом «Довіри» є щорічна акція «Святий Миколай – дітям».  Акцію проводимо також вже більш ніш 10 років. Цією акцією хочемо привернути увагу громади до дітей, які живуть поряд з н ... Читати далі »
Переглядів: 1233 | Додав: Vadum | Дата: 31.01.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 »

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz