Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
Церква Свв. Володимира та Ольги (Катихетична школа ім. Блаж. М. Чарнецького, «Творча майстернЯ», «Центр Християнської родини», Спільнота «Аніматорів»)
проводять АКЦІЮ
  «СВЯТКУЙМО-ТВЕРЕЗО!!!»
Метою акції є привернути увагу громади церкви до проблеми святкування релігійних, українських свят і не тільки святкування , а й вживання алкоголю у буденних справах. В нашому житті алкоголь, наркотик перетворились  у шкідливу звичку і стали звичайним явищем.
 04 березня о 14.30 
 будуть роздаватися при виході з церкви календарики із плакатами на антиалкого ... Читати далі »
Переглядів: 1801 | Додав: Vadym | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (1)

5 лютого 2012 р.Б. в приміщенні нашого храму пройшов ХІІІ фестиваль колядок "Вселенная веселися", у якому взяли участь 13 із 15-ти запрошених колективів. Серед  учасників були як церковні так і світські хори. Таке прощання з колядою у нас відбувається уже  тринадцятий рік поспіль. Започаткований ще п. Вірою Хитрою, фестиваль перейшов у спадок теперішньому регенту хору п. Богдану Коріню, який разом з   п. Дарією Гриц (член церковного хору) тепер організовує це величне дійство.
У фестивалі брали участь як початківці цього хорового заходу (колектив "Новілея" храму св. Кирила і Методія, керівник  п. Христина Пелешко), так і постійні учасники (відомий музичний колектив "Родина" храму Преображення Господнього, соліст і керівник п. Ярослава Крилошанська). Завершив прощання з колядо ... Читати далі »
Переглядів: 1737 | Додав: Vadym | Дата: 11.02.2012 | Коментарі (1)

Переглядів: 1558 | Додав: Володимир | Дата: 08.02.2012 | Коментарі (1)

Реколекційний центр Сестер Служебниць в м. Надвірна, Івано-Франківської області запрошує дівчат віком від 16 років і старших, на реколекції «Дозволь себе віднайти…», які відбудуться 08-11 березня та 22 -25 березня 2012 року.

В житті кожної людини нераз трапляється, що через свою недбалість, слабкість людської природи чи через різні спокуси вона втрачає зв’язок з своїм Творцем і почувається загубленою. Приглянутися цим моментам «загублення» в своєму житті: скільки їх було, як далеко відійшла від Бога і що робити, щоб віднайтися – є завданням цих реколекцій.

А також всіх,  хто шукає глибшого контакту з Богом та бажає поглибити своє духовне життя через читання Божого Слова, хто прагне відчути і пережити велику любов Господню запрошуємо на реколекції ... Читати далі »
Переглядів: 1446 | Додав: Володимир | Дата: 26.01.2012 | Коментарі (0)

Різдво Христове - це найважливіша подія в історії людського роду, бо вона започаткувала християнську добу і стала висхідною точкою, від якої означуємо події світу. Від Різдва взяли свій початок і основу Богоявлення, Великдень, Вознесіння та інші свята.
З Різдвом Христовим тісно пов’язані коляда і вертеп, що своїм походженням сягають доби Київської Русі  та середньовіччя. Колядують діти і дорослі, парубки і дівчата – прославляючи народженого у яслах Спасителя.

Цього року молодіжні спільноти  нашого храму  «Аніматори ВІО»  та «Благословення»  підготували вертепи. «Аніматори ВІО» відвідали з вертепом домівки парохіян, збагачуючи святкування празника Різдва Господа Нашого Ісуса Христа , а також побували в центрі міста. Учасники вертепу спільноти «Благословення» прикрашали колядою та гарним дійством заклади, де чисельн ... Читати далі »
Переглядів: 1607 | Додав: Vadym | Дата: 13.01.2012 | Коментарі (0)

Сім’я – це спільнота осіб, які визнають Бога центром свого життя і з’єднані любов’ю.
Сім'я - концентрує в собі і відображає важливі досягнення тися- чолітньої цивілізації людських об'єднань.
Сім'я - зберігає та оберігає пам'ять народу від небуття, є творцем і захисником розумного, доброго, вічного.

Ми раді запросити Вас на зустрічі «Центру християнської родини», які відбуваються щоп’ятниці о 20.00 у приміщенні класу №3 (цокольний поверх храму)

Тематика орієнтована на християнські цінності шлюбу, сім'ї та родини

Засновник ... Читати далі »
Переглядів: 2053 | Додав: Володимир | Дата: 12.01.2012 | Коментарі (1)

Великий і всемогутній Боже! Зішли на мене з високих святих своїх небес і від престола своєї святої слави Твою святу мудрість, що сидить поруч Тебе. Дай мені мудрість Твого уподобання, щоб я в житті умів те, що Тобі миле, гаряче бажати, мудрого шукати, у правді признавати і досконало виповняти на славу й честь Твого святого Імени, "на хвалу слави Твоєї ласки".

Дай мені, Боже,мудрість мого стану, щоб усе що я сповняв, чого бажаєш, дай мені розуміти мої обов"язки, дай мені мудрість моїх обов"язків і дай мені їх виконати так, як треба і як належить на славу Твою і хосен моєї душі. Дай мені мудрість Твоїх доріг і мудрість ходити стежками Твоєї святої волі; дай мені мудрість поводження і неповодження, щоб я вмів не вивищатися в одних і не упадати в других; дай мені мудрість радости і мудрість смутку; нехай тішуся лише тим, що до Тебе веде, нехай смучуся лиш тим, що від тебе ві ... Читати далі »
Переглядів: 1666 | Додав: Володимир | Дата: 09.12.2011 | Коментарі (0)

Щороку при храмі свв. Володимира і Ольги до  дня св. Миколая відбувається благодійна акція для дітей з потребуючих родин парохії. Основні організатори цієї доброї справи – члени молодіжної християнської спільноти «Довіра», що діє ось уже 12 років. 

Приблизно за місяць до самого свята довіряни звертаються до шкіл парохії, де вчителі та наставники добре знають стан сімейних справ усіх учнів, і тим, які найбільше потребують допомоги, дають завдання написати листа до св. Миколая. Діти охоче пишуть у листах про свої добрі справи, які зробили впродовж року, описують також проблеми і те, що їм не вдається, ну і, звісно ж, закінчують листа переліком подарунків, які хотіли б отримати від Чудотворця. А далі щонеділі члени МХС «Довіра» роздають ці листи усім парохіянам, які хочуть стати помічниками Святого. Деякі вірні просто залишають гроші, за які потім доводиться докуп ... Читати далі »
Переглядів: 1569 | Додав: Vadym | Дата: 28.11.2011 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 26 27 28 29 »

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022

Зробити безкоштовний сайт з uCoz