Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 18 » Відбувся благодійний ярмарок «Нова культура»
00:44
Відбувся благодійний ярмарок «Нова культура»

19 жовтня при парафії свв. Володимира і Ольги відбувся благодійний ярмарок «Нова Культура» на підтримку армії України та допомогу місіонерам спільноти «Благословення».

            У наш час благодійними заходами нікого не здивуєш, однак це свято було дійсно особливим. Насамперед варто зауважити, що середній вік організаторів та волонтерів ярмарку становить близько двадцяти років – така статистика, звісно ж, дуже тішить, оскільки свідчить про високий рівень свідомості та самоорганізації християнської молоді.

            Наступна особливість ярмарку – це те, що зробити свій благодійний внесок міг будь-хто, не зважаючи на матеріальний стан і вік, та будь-яким способом: фінансово, надаючи свої речі чи використовуючи свої таланти та вміння. Так, близько півсотні господинь презентували на ярмарку небачене різноманіття випічки, близько сорока різних підприємств та організацій долучились до ярмарку, надаючи сертифікати на безкоштовне надання різноманітних послуг та товарів, більше сотні парафіян надали свої особисті речі для благодійного розпродажу. До ярмарку долучались як учні шкіл, так бізнесмени, як студенти, так і працевлаштовані люди.

            Ще одна «родзинка» ярмарку – це його формат, а вірніше різноманіття форматів. Адже тут відвідувачі мали змогу скуштувати смачну домашню випічку, купити речі від одягу і сувенірів до ексклюзивних ікон та картин, взяти участь у безлічі лотерей, конкурсів та майстер-класів, що були цікавими як для дорослих, так і для дітей. Також безпосередньо на ярмарку працювали майстри манікюру, боді-арту та перукарства. Спеціально для дітей функціонувала окрема дитяча зона, де малечу розважали малюванням та активними іграми. Активно розважались й дорослі: усі охочі танцювали банси – танці, котрі обов’язково потрібно танцювати великими гуртами.

            Отож, масштаби свята та його атмосферу уявити можна… А тому окрім головної мети ярмарку – збору коштів, ця подія мала важливе місце у житті парафії, адже близько тисячі парафіян мали змогу познайомитися та ближче поспілкуватися один з одним.

            В результаті на благодійному ярмарку «Нова Культура» було зібрано 20166,03 грн. Частину коштів передано на потреби української армії через координатора програми БО Фундації Духовного Відродження (ФДВ) – Оленку Карнаух.

            А зараз, думаємо, варто детальніше розповісти про не зовсім звичну, як для ярмарку, назву та власне про місіонерів спільноти «Благословення» УГКЦ.

Місіонери – це команда молодих людей, які відвідують школи, технікуми та коледжі, проповідуючи Боже Слово та проводячи бесіди з школярами та студентами щодо негативних явищ серед молоді (таких як куріння, вживання алкоголю, наркотиків; аборт і його наслідки тощо), особливе місце у розмовах відведене темі здорових стосунків між хлопцем та дівчиною.

            Основною метою місіонерів є поширення «Нової культури», яка несе добро, милосердя, прощення та жертовну любов до ближніх; а також – боротьба з численними негативними явищами в суспільстві, насамперед тими, що руйнують життя дітей та молоді, нищать сім’ї і майбутнє країни, а саме: алкоголізм, наркоманія, куріння, суїцид, бандитизм, азартні ігри, розпуста, аборти, ЛГБТ, насильство, розлучення...

            За період з вересня 2013 року по серпень 2014 року місіонери:

- відвідали 93 навчальних заклади у Львові та Львівській області з вище згаданими бесідами,  - за цей час приблизно 10 000 підлітків почули Євангеліє і правду про гріх, багато хто з них захотіли змінити своє життя;

- долучились до організації та проведення 11 молодіжних таборів та вікендів, в яких взяли участь більше 1600 молодих людей і, як наслідок, велика кількість учасників відмовились від багатьох поганих звичок та гріхів;

- активно допомагали в організації та проведенні трьох молодіжних та двох дорослих євангелізаційних курсів «РУАХ», які відвідало більше 700 осіб, - через ці курси багато людей кардинально змінили своє життя: звільнились від комплексів, страхів, відчули правдиву радість життя, досвідчили любов Бога, стали вільними від залежностей та стали дивитись на цей світ по-іншому.

            На сьогодні команда місіонерів налічує сім людей, для яких місіонерська діяльність є основною та частенько забирає більше восьми годин часу на день. А тому важливо подбати про гідне матеріальне забезпечення цих молодих людей, які кожного дня  працюють над тим, щоб в Україні була нова культура… 

Джерело: сайт спільноти віднови у Святому Дусі "Благословення".
Більше фотографій дивіться  тут

Переглядів: 803 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018