Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 12 » Благодійний Різдвяний обід для потребуючих
17:01
Благодійний Різдвяний обід для потребуючих

В біднім вертепі, в яслах на сіні, спочив Владика -  Цар світу.  

Отож до нього спішімо всі нині, нашого жде він привіту…

 «Як Ісус Христос прийшов на землю, то не мав місця для проживання, тобто був безхатченком. Мусів шукати місце для ночівлі, і не всюди його приймали.  Так само і більшість з вас перебуваєте в такому ж стані, як Ісус Христос. Спаситель теж був немічним, був бідним, але натомість мав відкрите серце до свого Отця Небесного. Бог Отець через те дав Сину своєму велику місію допомогти усім людям, спасти усіх людей. Тому - то і нагадую вам, що кожен має Бога-Отця, люблячого і дбайливого. Дуже багато залежить від нас самих, чи ми довіряємо Тому, хто нас створив, Хто нас чекає в небі. Людина часом хоче сама собі і усім довкола доказати свою достатність і самостійність, і не раз говоримо : «Боже, зачекай трохи, я своє залагоджу, а потім прийду до Тебе». Тому - то нині святкуємо свято немічного Ісуса, яке показує необхідність цілковито довіряти Отцю Небесному.» -  молитвою та вступною промовою о. Михайла Димида розпочався  7 січня 2016 р.Б. Різдвяний обід для потребуючих.

Такий святковий обід в день Різдва Христового організовується уже третій рік поспіль.На цьому обіді зібралося близько сотні людей. Усі частувалися, віншували, спілкувалися, колядували і прославляти нашого Господа Ісуса Христа.

Всі ми пам’ятаємо, що  2016 рік Папа Франциск проголосив Ювілейним Роком Божого Милосердя. Цей рік дає нам можливість усвідомити і особисто досвідчити яким великим є Боже милосердя. Дає зрозуміти, що кожен з нас покликаний ділитися цим милосердям зі своїм ближнім, будучи милосердним, як і Отець наш милосердний!

Творячи милосердя, головні організатори  трапези, члени спільноти "Благословення" Ютяліс Мар’яна і Гасюк Ольга разом з парохом храму Свв. Володимира і Ольги о. Богданом Чабаном, духівником о. Богданом Калатином і сотрудниками храму влаштували цей святковий обід для потребуючих людей.

Раді з того, що Господь побуджує нас творити діла милосердя.

Ми щиро вдячні кожному хто долучився до цієї доброї справи. Всім тим хто принесли продукти, страви, пожертвували свої кошти, допомагали безпосередньо під час годування, отцям, які були з нами, колядникам і усім людям доброї волі.

Нехай кожному Господь віддасть сторицею за його щире і відкрите серце для свого ближнього. Будьмо ж милосердні, як і Отець наш милосердний!

У статті використано матеріал сайту спільноти "Благословення".

Кілька фотографій можна переглянути у фотогалереї.

 

Переглядів: 571 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018