Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 9 » ДЕКАДА МІСІЙНОСТІ В УГКЦ (9 -18 червня 2016 р.Б.)
12:55
ДЕКАДА МІСІЙНОСТІ В УГКЦ (9 -18 червня 2016 р.Б.)

9 червня, на свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочинається Декада мiсiйностi. Триватиме Декада до 18 червня.

Декада  місійності служить для того,  щоб  у  тих  десятьох  днях  спільнотного  і молитовного очікування П’ятидесятниці, сповнитися силою з висоти, щоб Дух Божий по новому зійшов і наново перемінив вірних. В цьому ми йдемо за прикладом перших учнів та апостолів, котрі разом з  Марією нікуди не спішили, а десять днів приготовлялися в очікуванні Утішителя. На п’ятдесятий день любов Божа настільки сильно була влита в їхні серця Духом Святим, що вони з великою радістю пішли на місію та благовістили усім цей отриманий досвід. 
Вони  ж  стали  проповідувати  велике  милосердя  Боже, що  Отець  всіх неймовірно любить і через жертву Сина простив кожній людині всякий гріх, що Утішитель їх втішає новою якістю життя- синівства і дочківства Божого,  і  заступається  за  них  перед  Богом  в  різних  обвинувачуваннях диявола. Так відбувається з кожним людським серцем, що по справжньому увірувало в Господа і є відкритим на діяння Святого Духа в особистому житті.
 
Тож, готуючись до Свята Зіслання Святого Духа, візьмім участь в Декаді місійності, десятидневному паломництві, щоб наново відкрити і досвідчити своє покликанння  - бути місіонерами Божої любові.
 
Путівник Декади Місійності можна придбати при храмі, або завантажити тут.

 
Переглядів: 391 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018