Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 13 » День Матері - свято для кожної мами
11:04
День Матері - свято для кожної мами

о

День матері святкують у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, Матері Бога нашого Ісуса Христа.

Цей день на Україні вперше почали святкувати у другу неділю травня ще у 1928 році. За радянських часів ця традиція обірвалася. А у 1990 році День матері було відновлено.

День Матері – це день, який благословила церква. Матір вшановується в особливий спосіб, адже саме мама виховує і настановляє дітей. 

Можна вибрать друга і по духу брата,
Лиш не можна рідну, матір вибирати.
Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.
 В. Симоненко

Мама - це перше слово, яке з усмішкою на обличчі вимовляє дитина. Мама - це те слово, яке найчастіше повторює людина в хвилини радості чи горя. Мати - найрідніша і найближча кожному з нас. Від неї ми одержуємо життя. Вона вчить нас розуму, прищеплює любов до праці, до рідної мови, до свого народу; вона вкладає в наші серця добрі слова і думки. І якими б дорослими ми не були, нам завжди потрібна мама, її ласка, ніжність, доброта. Матуся завжди зігріє своїм теплом, подарує просту та щиру усмішку, обійме і поцілує. День матері - чудовий день, коли всі, і дорослі і діти, обов'язково вітають своїх матерів. Адже мама дала нам життя, виховала нас і навчила всього, що сама лише знає. День матері - це свято для кожної мами. В цей день всі квіти, всі пісні та вітання лише для вас, любі наші матусі та дорогі дівчата, адже і кожна з вас є покликаною до материнства! .

Любімо і шануймо наших матерів!!! А особливо вшановуймо нашу Небесну Матір!  Пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці, ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла». Тож прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і отримаємо полегшення і допомогу у всіх потребах нашого земного життя!

Переглядів: 132 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018