Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 11 » До святості з татком Андреєм
12:15
До святості з татком Андреєм

З 29-го червня по 10-е липня при парафії Свв. Володимира і Ольги проходив дитячий християнський відпочинковий табір «Веселі канікули», який щороку організовує молодіжна припарафіяльна спільнота «Аніматори ВІО».     

Оскільки цей рік присвячений постаті Митрополита Андрея Шептицького, темою табору аніматори обрали «До святості з татком Андреєм». Кожного дня діти прослуховували катехизацію на основі одного з плодів Святого Духа, зокрема любові, радості, миру, терпеливості, доброти, милосердя, віри та лагідності, а потім відстежували ці чесноти в житті Митрополита. Таким чином, діти краще розуміли ту чи іншу чесноту, і як її застосовувати в житті.

Кожний день табору розпочинався виконанням державного гімну України, який діти разом із своїми батьками співали надзвичайно голосно, що засвідчує вже змалку прищеплену патріотичність в серцях наших юних патріотів. Далі всі учасники мали програму в залі катехитичної школи. Ми молилися в наміренні гарного проведення дня, підбивали підсумки попереднього дня, прослуховували бали, танцювали, співали пісню дня, переглядали повчальні мультфільми і просто насолоджувалися духом єдиної великої дружньої сім’ї.

 

Після програми в залі команди, тримаючи в руках прапори команд, розходилися по території 85/46/66-ї шкіл. Ось тут наступав той момент, коли діти відривалися на повну:) Разом з аніматорами діти забавлялися в найрізноманітніші ігри, бігали, стрибали, спілкувалися один з одним…, коротко кажучи, весело проводили час. Опісля такої фізичної активності діти звісно ж були вже голодними і швиденько поспішали назад до церкви на обід, який кожного дня готувало наше парафіяльне кафе «Витанія». Після ситного обіду, коли енергія дітей зростала знову до максимальної позначки, всі учасники мали Велику гру, під час якої кожна з команд здобувала на свій рахунок так важливі для перемоги бали. Окрім Великих ігор старші команди мали можливість виготовити власноруч іконку, яка потім нагадуватиме їм про  табір. Завершувався наш день також програмою в залі: ми знову пригадували пісню дня, танцювали банси і  молитвою дякували Господу за чудовий прожитий день.

Особливими були ті дні, коли ми разом вирушили у «Кінопалац» на перегляд мультфільму «Думками навиворіт». Дітям мультик надзвичайно сподобався, він містив не тільки розважальну частину, а й повчальну.

Проте 10 днів пролетіли мов один, і настав час прощання. Хтось радів, хтось не стримував сліз на обличчі…емоції вирували ще ті! Можу з твердістю сказати, що ми дійсно стали однією родиною, родиною, яка любить і цінує один одного!

На згадку про наш чудовий табір кожен з учасників отримав значок з текстом «Табір «Веселі канікули - 2015»», а також назвою своєї команди.

Уся спільнота «Аніматори ВІО» приносить подяку всім учасникам табору – ви найкращі діти в світі!! Також ми дякуємо батькам, що довірили нам своїх дітей, маємо велику надію, що чогось-таки ми їх навчили. Але найбільша подяка звісно ж Господу Богу, який поблагословив наш табір і подарував аніматорам майже 350 надзвичайно чудових дітей, а дітям 25 працьовитих і відданих своєму покликанню аніматорів!

До зустрічі на таборі «Веселі канікули - 2016»! Ми Вас безмежно любимо!!!

                                                                                                    Стаття аніматора Оленки Пляченко

Переглядів: 889 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018