Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Липень » 31 » Український прапор з передової від довірянина Романа і побратимів
12:08
Український прапор з передової від довірянина Романа і побратимів

Серед спільнот, що діють при храмі свв. Володимира та Ольги, вже понад десять років збирається і молодіжна спільнота «Довіра». У різні роки нею опікувалися: о. В. Ольшанецький (засновник), о. А. Березівський, о. Ю. Саквук, о. О. Кіндій, які сприяють, щоб молодь розвивалась духовно, краще пізнавала Бога, ставала морально стійкішою.

Збагачуючись духовно, довіряни допомагали й допомагають іншим. Щороку учасники спільноти дбають про те, щоб діти з малозабезпечених сімей не залишились без подарунків на Миколая, ходять із колядою, прославляючи народження Ісуса, долучаються до парафіяльних та міських акцій. Не забувають і про хлопців, які захищають східні кордони нашої держави.

У найважчі часи, і колись, і тепер, матеріальну допомогу та молитовну підтримку воякам на фронті надавала і надає Церква. Сьогодні  парафія свв. Володимира та Ольги не стоїть осторонь подій у країні. Допомагають хто як може. Дехто приносить гроші, хтось плете маскувальні сітки, закуповує все необхідне (спальники, берці, харчі, білизну) й передає через волонтерів на Схід.

Щодня у храмі моляться за мир в Україні, за солдатів, які на передовій. Серед них і довірянин Роман Гнатюк (на фото перший справа). Деякий час він працював паламарем у храмі. А від 14 жовтня 2014 року Роман на війні. Його 24-та бригада захищала нашу країну під Щастям, Новотошкiвкою,.... Серед вояків – семеро хлопців із Західної України. Чимало їхніх побратимів полягло в боях. Про жахіття воєнного життя хлопці знають не з розповідей. Часто не вистачає харчів, медикаментів... Роман із побратимами дуже цінують допомогу парафії і передали до церкви з передової український прапор зі словами вдячності за духовну i фiнансову пiдтримку й запевненням, що війна таки закінчиться.

Статтю підготувала член спільноти "Довіра", журналіст Анна-Марія Волосацька.

 

Переглядів: 637 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018