Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 28 » Мандрує Вифлеємський Вогонь Миру
03:11
Мандрує Вифлеємський Вогонь Миру
Вогонь любові, вогонь добра,
Неси у світлі ліхтаря.
Хай знає кожен Божий дім   - 
Ми понесем вогонь, даруючи 
любов Усім!
22 грудня 2013 р., у неділю, Вифлеємський Вогонь запалився і в нашому храмі - свв. Володимира і Ольги. Організували передачу Вогню Миру Католицькі скаути.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. 

Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва. 

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію. В скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко. Солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості.  І через століття саме з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, творячи «скаутську естафету» та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський Вогонь долає безліч  кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. 

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану — до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку — за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.  
Переглядів: 842 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Слава Ісусу Христу! Сьогодні була на службі і черговий раз розчарувалась в керівництві церквою. Людям заборонили засвітити свічки під час служби! Мотивування: безпека людей і ще шкода підлоги, бо понакапують! Ганьба! Споконвічні традиції повтавились на одну шальку з годинним прибиранням! Ще дуже ганебно виглядає гасіння свічок: виходить чоловік із Захристя з маленьким міхом для нагнітання повітря і гасить запалені вогники! Мотивація: безпека людей і що нікуди поставити наступні(навіть якщо є повно місця). Чому в інших церквах такого не роблять? Навіть в ц.Юра!?! Хоч цей собор має більшу цінність?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018