Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Серпень » 12 » Найважливішого очима не побачиш
02:07
Найважливішого очима не побачиш
Вже майже два місяці, щовівторка о 13.00 год., біля церкви (каплички) Свв. Володимира і Ольги спільнота «Благословення» проводить благодійну справу під назвою «Допоможи потребуючому».  В цей день відбувається обід для бідних, безпритульних та просто самотніх людей, які кожного дня є обділені увагою, опікою, але найважливіше - любов’ю. Після спільної трапези проходить знайомство та ділення, під час якого кожен розказує про себе, своє життя, а священики храму мають коротке слово.

На першу зустріч, яка відбулася 18 червня прийшло лише двоє людей, тоді молоді люди, які допомагають у цьому служінні вирішили піти і покликати інших, які, можливо, ще не чули про цей захід. Але вже 23 липня отець Богдан Калатин  відправив молебень,  на якому були присутні близько 60 людей, яких після спільної молитви запросили на обід, що проходив під спів пісень прослави.

На сьогоднішній день кількість осіб, що приходять пообідати та поспілкуватися один з одним  зростає, як зростає і кількість бажаючих приєднатися до цієї нелегкої, але такої важливої справи, метою якої є допомогти людям відчути себе потрібними в цьому суспільстві, і отримати не тільки фізичну, але й духовну їжу . 

Як виглядає добро?! У нього людські руки і запалене любов’ю серце! Мати Тереза про себе казала: «Те, що я роблю, - це тільки краплина води в океані бідності". Але ця краплина води має величезну силу-вона змінює океан! Цією краплиною може стати також і кожен з нас, долучившись до цієї справи, а саме: допомогти фізично послужити цим людям, принести одяг чи продукти, а також підтримати фінансово. Будь-яку матеріальну допомогу потрібно узгодити з Мар’яною та Ольгою Гасюк.

Автор статті: Наталя Чучман.
Фото Юрія Вовка.

Переглядів: 936 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018