Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Папа залишив відчиненими одні Святі Двері в Україні
16:10
Папа залишив відчиненими одні Святі Двері в Україні

Україна дуже потребує Божого Милосердя, — каже єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло.

Хоча всюди у світі й у Ватикані на завершення Святого Року Милосердя вже зачинені Святі Двері Милосердя, проте у Запоріжжі вони залишилися відчиненими. 19 листопада РКЦ у Запоріжжі отримала інформацію від Апостольської Нунціатури про те, що Святий Престол вирішив залишити в Україні відчиненими  Двері Милосердя в одному храмі, яким став санктуарій Бога Отця Милосердного у Запоріжжі.

Єпископ Ян Собіло прокоментував для CREDO цю без перебільшення знакову для Церкви та України подію:

— Апостольска Столиця, через Нунція в Україні прийняла таке рішення, бо в Україні триває війна, продовжується несправедливість, триває також акція «Папа для України». Це є знак милосердя Бога, який через папу допомагає Україні, тому що комітет акції є у Запоріжжі біля стін санктуарію Бога Отця Милосердного. Тому Милосердя у такій урочистій формі, яку започаткував папа минулого року, продовжується. Це поки безстрокова подія. 

Україна дуже потребує Божого милосердя, Божої Любові. Апостольській Нунцій передав нам це рішення Папи, щоб Двері Милосердя залишалися відкритими, там де є храм Бога Отця Милосердного, де проходить акція, у місці, поруч із яким іде війна.

Я хочу наголосити, що у цьому велика заслуга Апостольського Нунція Клаудіо Ґуджеротті . Дуже багато різних людей приписує собі заслуги, до яких немає жодного відношення – я маю на увазі і приїзд кардинала Пароліна до України, і збірку коштів для України, яку ініціював Папа, та все це самопіар тих осіб. А правда така, що архиєпископ Ґуджеротті неодноразово побувавши у прифронтовій зоні, у Донецьку, біля Донецька, Луганська і на власні очі побачивши, що там відбувається, у якому становищі є люди, що там живуть, познайомившись із переселенцями, поспілкувавшись з ними, щодня розповідав про це Папі та кардиналу Пароліну. І тому це його заслуга, що Папа так відреагував. Це заслуга його дипломатичних кроків.

Нунцій Ґуджеротті систематично приїжджає у прифронтові зони, він постійно в курсі ситуації, і не перестає інформувати Папу про перебіг акції та про ситуацію в Україні.

Як відомо, з ініціативи Папи 24 квітня 2016 р. в усіх церквах Європи збиралася гуманітарна допомога для постраждалих від війни в Україні. Гуманітарна акція має назву «Папа для України» і зібрала понад 10 мільйонів євро. Папа Франциск призначив від себе особисто допомогу для України у розмірі 5 мільйонів євро. Розподілом гуманітарної допомоги займається Технічний комітет, який очолює єпископ Ян Собіло.

Нещодавно, зустрічаючись з Апостольським Нунцієм, Папа Франциск нагадав, що Україна займає особливе місце в його серці та що він щодня молиться про повернення миру, про розраду для найбільш потребуючих та про прогрес країни.

Джерело: CREDO

Переглядів: 371 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018