Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » «Покров Богородиці над ненародженими», 2016 р.Б.
01:23
«Покров Богородиці над ненародженими», 2016 р.Б.

У Свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2016 р.Б., «Рух за життя» проводить молитовно-просвітницьку акцію «Покров Богородиці над ненародженими», спрямовану на захист життя ще ненароджених дітей.

День Святої Покрови є в Україні національним святом: адже саме Пресвята Богородиця покривала й захищала наш народ протягом усіх лихоліть. Окрім того, Свята Покрова є покровителькою українського війська: своєю опікункою вважали Її запорізькі козаки та Українська Повстанська Армія. Тому належиться нам просити Її, щоби вона захистила найбеззахисніших українських громадян, які ніяк не захищені законодавством: зачатих, але ще не народжених дітей, яких знищують у гінекологічних клініках шляхом аборту. Будемо просити Її, щоби Вона – Покровителька українського війська – захистила цих жертв найбезжаліснішої та найкривавішої війни усіх часів, яка ведеться не зброєю, а абортивним причандаллям!

            Акція розпочнеться Святою Літургією в церкві Покрову Пресвятої Богородиці по вул. Личаківській, 175. Літургія розпочнеться об 1100.

О 1600 служитиметься Акафіст Покрову Пресвятої Богородиці – за ще не народжених дітей – біля статуї Матері Божої, що на Проспекті Свободи.

            Просимо усіх людей доброї волі, а особливо християнські громадські та молодіжні організації долучитися до цієї акції. Захистімо тих, хто найбільше потребує нашого захисту, бо «що ви зробили одному з Моїх братів найменших – ви Мені зробили»  (Мт 25,40)!

ЛОГО Товариство «Рух за життя»

 

Переглядів: 301 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018