Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 9 » Різдвяний обід для бідних - 2020
01:32
Різдвяний обід для бідних - 2020

7 січня 2020 р.Б. близько 150 осіб  з бідних, потребуючих та бездомних взяли участь святковому Різдвяному обіді.   Багато небайдужих парафіян долучились до цього заходу.  Годування ближніх у потребі відбувається при храмі щовівторка і започатковано ще у 2013 році.

"Милостивий Господь спiшить допомагати іншим людям нашими ногами, пiдтримує хворих i немiчних нашими руками, вислуховує скривджених нашими вухами, потiшає засмучених нашими устами, несе слабких на наших плечах, пригортає інших до Себе нашими серцями. Іншими словами, покликання кожного християнина – бути іконою Божої доброти й любові у світі. Ми ніколи не будемо вповні християнами, якщо лише прийматимемо, братимемо щось від Бога. Наше покликання любові − служити Богові через служіння потребуючій людині."- (із Посланя Синоду Єпископів УГКЦ)

Тож  вдячні всім, хто був причетний до організації Різдвяного столу, а також тим, які прикладають свою працю, час і пожертву для приготування щотижневих обідів для потребуючих. Сумуємо, бо вперше на святковому обіді ми не бачили старшої сестриці п. Ольги Гасюк, яка відійшла до вічності у жовтні 2019 року. Вона багато років тому започатковувала годування бідних на нашій парафії, вболівала, служила ближнім і щиро раділа кожному потребуючому, хто приходив. Але віримо що Господь її  винагородив за діла милосердя, бо «Хто чинить бідному добро, той Господеві позичає, і Він йому відплатить за його добродійство» (Приповідки)

Більше фотографій тут

 

Переглядів: 41 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2020