Вітаю Вас, Guest
Головна » 2022 » May » 16 » «Сьогодні бачимо велику місію Українського народу: зупинити ненаситного дракона», – Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні
23:50
«Сьогодні бачимо велику місію Українського народу: зупинити ненаситного дракона», – Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні

Єпископи Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні звернулися зі словами підтримки та вдячності Українському народу та захисникам України, які сьогодні протистоять злу світового масштабу. У зверненні Синоду йдеться також про покликання Церкви – бути зі своїм народом, і особливе покликання до військового капеланства. А ще владики закликали російських загарбників покаятися і скласти зброю.

«Для виконання певного завдання на землі Господь дає людині різні дари, таланти і можливості, але й обраним народам передбачає окрему місію. Як колись Бог вибрав ізраїльтян для просвіщення всіх народів, так Він постійно, і навіть сьогодні, доручає різним народам особливе покликання, – йдеться у зверненні Архиєрейського Синоду УГКЦ. – Сьогодні ми бачимо велику місію українського народу: це покликання у Божому провидінні полягає в тому, щоб у час великої смути і загрози знищення не лише України, а й багатьох інших народів, відроджена Київська Русь знову повстала і зупинила злу волю агресора. Ціна, яку ми сьогодні складаємо на вівтар задля звільнення нашого та інших народів, щоб зупинити ненаситного дракона, є дуже великою».

Місія Церкви – завжди бути зі своїм народом, підтримувати його духовно, ділитися тим, чим має, у його дорозі до свободи, старатися, щоб зерна зневіри не знаходили собі місця у зранених серцях людей:

«Покликання нашої Церкви – залишатися зі своїм народом, щоб здійснити місію, яку Господь підготував: стаючи народом мучеників-героїв, українці захищають не тільки рідну землю, а й усі європейські народи та їх свободу. Місія нашої Церкви – уподібнитися до Пресвятої Богородиці, що, стоячи під хрестом свого Сина, вдивлялася в Його рани з невимовною скорботою в душі і водночас надією в погляді. І надія Її була не марна: третього дня Ісус воскрес».

Єпископи УГКЦ звернулися до тих, хто зі зброєю в руках встав на захист України, назвавши їх воїнами з любов’ю в серці – любов’ю, вищої за яку немає:

«Ваш подвиг уже став прикладом для всього світу. Захисник – воїн із любов’ю в серці: до рідного народу, до своєї землі, до батьків і дітей, до всіх, хто сьогодні потребує захисту від пекельної жорстокості та брутальності російського агресора. Невинно пролита кров наших братів і сестер у Бучі, Маріуполі, Ірпені, Харкові, Чернігові та в сотнях інших українських громад вимагають сили та відваги стати захисниками не лише життя, а й людяності. Наш Спаситель говорив: "Ніхто не спроможний любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Ів. 15, 13). Щирість вашої любові дарує сьогодні нашому народові надію на відродження України, на захист своєї свободи та гідності. Тільки силою любові ми зможемо досягти остаточної перемоги добра над злом, правди над брехнею, людської гідності над людською ницістю. Наша перемога потребує також нашої спільної віри в те, що, коли ми мужньо та чесно шукаємо Істину, захищаємо добро, боремося за справедливість, з нами Бог! Його опіці невтомно довіряємо вас у наших усильних молитвах і благаннях».


Матеріал сайту УГКЦ

Переглядів: 34 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2022