Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Січень » 7 » Святий Миколай є прикладом, як ми повинні допомагати один одному та робити добро
22:05
Святий Миколай є прикладом, як ми повинні допомагати один одному та робити добро
Прихід зими, приносить нам багато різноманітних і веселих свят, маємо багато іменинників та іменинниць, іде Святий Миколай,  закінчується  піст Пилипівка , а згодом зустрічаємо Різдво нашого Спасителя Ісуса Христа.

Найбільше  приготувань  у християн - навколо свята Святого Миколая. Діти старанно пишуть листи Чудотворцю, розповідаючи про себе, про свої добрі вчинки, діляться своїми проблемами, а також, звичайно, надіються на подаруночок. Дорослі намагаються стати добрими помічниками Святого Миколая… 


Для християн всього світу  Святий Миколай  залишився тим, хто допомагає потребуючим. 
«З його іменем пов'язане поняття доброти. Він у якийсь спосіб віддзеркалює Божу доброту», – сказав владика Гузар. Миколай є прикладом, як ми повинні один одному допомагати та робити добро. І в цей день ми засвідчуємо переконання, що всім потребуючим треба допомогти, а також нашим ближнім зробити якусь приємність. Так, як ми даємо даруночки дітям, так даємо даруночки і старшим – як свого роду символ доброти. Це для того, щоб діти чи старші сказали «дякую» і відчули, що хтось їх любить», – додав він.

Молодіжна християнська спільнота «Довіра», яка діє при храмі Свв. Володимира і Ольги вже 13 років, знову провела акцію «Святий Миколай – дітям». Члени спільноти кілька тижнів наперед збирають інформацію про дітей із багатодітних і малозабезпечених  сімей, співпрацюючи із школами, а також залучають парохіян храму до цієї доброї справи, роздаючи їм листи діток до Святого Миколая.
 
До заходів з нагоди свята Cвятого Миколая  долучилась і спільнота «Благословення», приготувавши гарну виставу з дійовими особами: Святий Миколай, два Ангели, чорт. Вони відвідали будинки пристарілих, інтернати і заходили в оселі багатодітних та  малозабезпечених сімей. Адже багато людей в теперішній час потребують просто любові, щоб їх вислухали, щоб з ними поспілкувались... Крім цього члени спільноти залишали подаруночки, придбані частково власними коштами, а також виділені спонсорами.


Щиро дякуємо всім, хто якимсь чином спричинився допомогти Святому Миколаю!
Почитання Святого Миколая для нас таке важливе тому, що у кожному з нас живе цей «Миколай» – той, хто здатний робити добро просто так, не зважаючи ні на що і ні на кого. Святкуючи це свято, очікуючи подарунків і даруючи їх комусь, стараймося, щоб ці радісні почуття і захопливі пережиття, усвідомлення, що ми створені творити добро, супроводжували нас не лише в цей день, але у всі дні нашого життя!

Відео Павла Собківа
Переглядів: 1097 | Додав: Vadum | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2019