Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 28 » В березні УГКЦ проведе курс реабілітації для алкозалежних
02:55
В березні УГКЦ проведе курс реабілітації для алкозалежних
Працівники реабілітаційного центру «Знамення» та Підкомісії "За тверезість життя" УГКЦ щоквартально проводять терапевтичні табори для осіб, узалежнених від алкоголю. Терапевтична програма розрахована на 10 днів, та включає в себе відвикову терапію, психо– та духовну терапії.

Десятиденні заняття проводять священник, терапевт узалежнень та християнський психолог.

Сама праця ґрунтується на принципi, що людина - істота не тільки тілесна та інтелектуальна, але й духовна. А хвороба узалежнення вражає людину на всiх трьох рiвнях. Тому важливим завданням є, перш за все, відновити її внутрішній світ. Ми знайомимо людей з гамою почуттiв та емоцiй, якi може переживати твереза людина і радіти життю без пляшки.

Наша робота полягає не тільки в тому, щоб людина перестала вживати алкоголь; ми допомагаємо їй віднайти духовний спокій в серці, мир в родині, поновити стосунки з Богом.

Більшість учасників терапії, по її завершенню, ведуть здоровий, мирний спосіб життя.

Відгуки:
***
Приїхавши сюди, я хотів лікувати тіло, а Ви вилікували душу… Ви дали Віру, Надію і Любов. Заставили переглянути усе своє життя!

***
Завдяки духовній праці Романа, Марії, о. Дмитра в 10-денний термін я зумів відкрити своє серце, глибоко заглянути собі в душу, подивитися на своє життя з різних сторін. Ця наука змінила мій світогляд, навчила мене дивитися на життя зовсім по-іншому: з почуттям глибокої духовності у Добро, Світло. Я дуже задоволений, що Бог прийняв мене.

***
Коли я була узалежнена, життя моє було сіре, похмуре та одноманітне. Не помічала краси, яка була навколо мене, не відчувала любові, яку мені дарували ближні, а головне – Бог. Під час цієї терапії дуже сильно змінюється бачення світу. Відкривається нове життя, в якому ми завжди маємо за що подякувати Богу і відчути Його любов.

***
Дуже потрібну справу Ви робите. Спочатку пізнаєш самого себе, а потім пізнаєш Бога у всій Його різноманітності. Позитивна атмосфера. Люди змінюються на очах. І видно, як світліють їхні серця і очищується душа.

***
Мені було дуже і дуже важко, що я втратила все. Я відхилилася від Бога, непорозуміння було в сім’ї. З Божою допомогою я дізналася, що це - велика біда, якщо випиваєш. Мені відкрили очі, душу і серце.

***
Навчання проходило на дуже високому рівні. Я довідався дуже багато нового, дотепер мені невідомого.


Стаття сайту Християнського порталу "Кіріос" http://www.kyrios.org.ua


Переглядів: 780 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018