Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Березень » 21 » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІРНИХ
19:28
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІРНИХ

Задля безпеки  здоров’я та життя людей у часі загострення епідеміологічної ситуації (пандемії коронавірусу), враховуючи розпорядження церковної та цивільної влади, повідомляємо  наступне:

Протягом тижня храм свв. Володимира і Ольги відчинений з 6:30 до 19:30 год. Щодня є черговий священник, до якого можна звернутись у разі потреби ( молитва, сповідь, тощо). Можна зайти у храм помолитись чи у захристію.

Святі Літургії й надалі відбуватимуться за встановленим порядком Богослужень, на вулиці працюватимуть гучномовці. Священники храму будуть молитись за вас і ваші родини.

Однак, просимо вірних з розумінням віднестись до того, що не буде можливості молитись Богослуження у храмі. Масові заходи за участі більше 10 осіб в часі цього карантину є заборонені. Просимо залишатись вдома і  приймати участь у Святих Літургіях, використовуючи інтернет ресурс, телебачення і радіо, а також з вірою витривало молитись у своїх домівках, особливо за тих, хто уражені коронавірусом, лікарів, які  жертвенно стараються служити ближньому,  і щоб Господь спроваджував на наш народ благословення, захист і порятунок.

Переглядів: 1085 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2020