Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 29 » Відбувся хоровий фестиваль "Борітеся - поборете!"
03:20
Відбувся хоровий фестиваль "Борітеся - поборете!"

В неділю, 16 березня, в актовому залі церкви відбувся хоровий фестиваль з нагоди 200 - ліття з дня народження Т.Г. Шевченка "Борітеся - поборете!" - розповідає регент хору нашого храму (свв. Володимира і Ольги) п. Богдан Корінь.

Шевченко актуальний завжди. Шевченко особливо актуальний в ці буремні і складні дні військової інтервенції вічного ворога України – північно-східної Орди.

Цю думку, та й не тільки цю, у вступному слові блискуче розвинула засобами аналогій і ретроспективи кандидат історичних наук, наша парафіянка, наша хористка Наталя Кобрин. Велика подяка їй за це.

Велика подяка нашій незмінній ведучій всіх заходів – концертів, фестивалів та іншого - пані Дарії Гриц. Всі організаційні питання фестивалю, їх вирішення – її заслуга. Фестиваль проходив традиційно – із залученням хорових колективів Львова, а саме:

Народної хорової капели «Заграва» (керівник Вікторія Кобильчак), хорової капели «Галичани» ( керівник Алла Павлик), Народного хору «Обрій» ( Зимна Вода, керівник Мирон Дацко), камерного хору «Слов’янка»  (керівник Василь Стефанович) та хорів нашого храму:  молодіжного хору «Агнус Деі» (керівник Галина Стефанович) і на закінчення – хору «Княжі дзвони» (керівник Богдан Корінь).

На моє враження – виступ кожного колективу був своєрідним міні-концертом, з переплітанням хорового співу і декламації поезії, при чому не тільки Шевченка, але й присвяченої подіям на Майдані і особливо, героям Небесної Сотні. Наш хор, зокрема, виконав пісню «Чуєш брате мій» (сл. Б. Лепкого, муз. Л. Лепкого, обр. К. Стеценка), яку традиційно співають на похоронах українських героїв.

Щодо якості самого фестивалю – судити слухачам.

Я ж висловлю свою особисту думку. На мій погляд, слід дещо обмежити кількість учасників фестивалю, щоб він не тривав більше як півтори години, бо слухача втомлює багаторазовий вхід-вихід на сцену.

І останнє. На жаль, традиційно відчувається брак поінформованості парафіян про подібні заходи. Афіші були виготовлені і розвішані, щодо організації з нашого боку було зроблено все необхідне. Також протягом двох тижнів оголошувалось про фестиваль у храмі... Можливо треба ще якимось чином інформувати парафіян, щоб зацікавлений слухач не пропустив захід.

Б. Корінь.

Переглядів: 728 | Додав: Vadum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018