Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 19 » Владика Венедикт освятив приміщення для спільноти «Лярш-Ковчег» у Львові
23:32
Владика Венедикт освятив приміщення для спільноти «Лярш-Ковчег» у Львові
16 жовтня, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівський, благословив приміщення для спільноти «Лярш-Ковчег» у м. Львові, що знаходиться на території храму Святих Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а).

На урочистому заході були присутні капелани спільноти, засновники, доброчинці, друзі та гості святкового дійства.

Після звершення Чину освячення до усіх присутніх із своїм словом звернувся владика Венедикт. Він закликав ділитися своїми дарами, якими нас обдарував Господь: «Бог, коли дав, щоб ми десь народилися, він значить хотів, щоб ми тут щось зробили, чинили, творили. Ми усі, які сьогодні тут перебуваємо, теж щось робимо, кожен що вміє, - продовжив владика, - тому ця майстерня, яку ми сьогодні освячуємо, нехай буде місцем, де ви творитимете щось нове, щоб відчували, що робите щось важливе і ділилися цим з ближніми». Насамкінець ієрарх уділив присутнім архиєрейське благословення та побажав для спільноти: «Великої радості від праці в новому приміщенні, спілкування і спільних зустрічей». 

По завершенні спільної молитви запрошені на новосілля гості ділилися подарунками із спільнотою та словами привітань. 

Наостанок відбулась святкова гостина та мистецька програма урочистості. 

Довідка: Спільнота "Лярш-Ковчег" об’єднує людей з розумовою неповносправністю, асистентів та волонтерів на п’ятьох денних програмах-майстернях. Людей розумово неповносправних тут називають друзями, вважаючи їх вчителями дружби та простоти життя. На сьогодні 69 друзів є учасниками п’яти програм майстерень де спільно з асистентами проводять час в молитві, цікавих зустрічах та виготовляючи різноманітні речі, сувеніри (відкритки, свічки, картини, прикраси).

Матеріал сайту УГКЦ Львівської Архієпархії http://www.ugcc.lviv.ua/actual/news/343-Vladika_Venedikt_osvjativ_primischen.html

Переглядів: 684 | Додав: Vadum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018