Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Січень » 31 » Зимові свята «Довіри»
12:32
Зимові свята «Довіри»
Завершується  Різдвяний період, багатий на свята з веселими обрядами та колядою. Святкуючи, ми наповняємось небесною радістю і ділимось нею з іншими.  Як проходять свята у довірян, розповідають вони самі: 
Спільнота "Довіра" після 8 січня цього року почала відвідувати парохіян з колядою ( для потреб храму), 2-3 рази в тиждень, і продовжує ще! Вже більше 10 років ми проходим з колядою домівки парохіян протягом січня. Мешканці приємно здивовані, коли бачать молодих людей, залучених до колядування. Крім того, маєм чудову нагоду бути разом, спілкуватись та прославляти народженого Ісуса співом. 


Більш відомим для всіх зимовим заходом «Довіри» є щорічна акція «Святий Миколай – дітям».  Акцію проводимо також вже більш ніш 10 років. Цією акцією хочемо привернути увагу громади до дітей, які живуть поряд з нами, проте не завжди мають можливість сповна відчути радість найкращого дитячого свята. Це діти із малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних чи неповних сімей, сироти чи напівсироти, а також ті, які через певні обставини живуть навіть не з батьками, а лише з дідусем чи бабусею. 
 Як ми допомагаємо святому Миколаю 
Підготовка подарунків відбувається у кілька етапів. 
Приблизно ще за місяць до самого свята "Довіра" звертається до шкіл парафії, де вчителі та наставники добре знають стан сімейних справ усіх своїх учнів і тим, які найбільше потребують допомоги, дають завдання написати лист до св. Миколая. Діти охоче пишуть у листах про свої добрі справи, які зробили впродовж року, описують також і проблеми і те, що їм не вдається, ну і звісно ж завершують листа переліком подарунків, які хотіли б отримати цього року від св. Миколая. 

А далі щонеділі «довіряни» роздають ці листи усім парафіянам, охочим стати в такий спосіб помічниками святого. Деякі вірні просто залишають гроші, які потім також спрямовуються на те, щоб докупити подарунки для дітей. Адже іноді залишаються нерозібрані листи. За тиждень до самого свята ми переглядаємо всі пакунки аби з'ясувати, чи всі побажання дітей виконано. Іноді доводиться докуповувати певні речі, найперше намагаємося купити одяг чи взуття, адже це найбільш необхідні взимку речі, і разом з тим – чи не найдорожчі. В день самого свята ми розвозимо пакунки до шкіл.
Цього року ми допомогли  і дітям дитячого будинку в с. Лаврів (Старосамбірський район, Львівська область). Тому ми збирали для них благодійні пожертви, канцелярське приладдя, одяг та взуття у доброму стані.   

      Як Ви можете доєднатися 
Запрошуємо всіх охочих на майбутні роки долучатися до організації подарунків. Ви можете допомогти нам: роздавати листи дітей парафіянам щонеділі після всіх літургій; переглядати та пакувати подарунки; докуповувати одяг, взуття, іграшки, солодощі та фрукти; транспортом – аби довезти готові пакунки до шкіл, а також цікавими ідеями, пропозиціями чи власним досвідом.   
     
     Трішки фактів про минулорічні акції 
Минулих років акція допомоги потребуючим парафіянам пройшла доволі масштабно. 
Загалом у 2011 році подарунки отримали близько 105 учнів із двох шкіл. А подарунки були найрізноманітнішими – від одягу, взуття та іграшок до санчат, і навіть папужок. Ще близько 10 сімей з парафії отримали подарунки від св. Миколая завдяки добрим людям, які просто приходили до храму і розповідали про своїх потребуючих сусідів, чи то дітей, чи навіть вже підлітків, позбавлених батьківської опіки та допомоги. Для таких осіб ми окремо сформували подарунки, відповідно до поданої про них інформації. 
В 2010 році частину коштів, пожертвуваних парафіянами, було передано для організації подарунків членам спільноти "Віра і світло", що діє при нашому храмі. 
Велику радість приніс св. Миколай також і дітям-сиротам із одного з львівських сиротинців: завдяки коштам, зібраним на нашій парафії, діти отримали новенький велосипед. Отак зусиллями добрих людей святий Миколай і робить свої чудеса.   

Статтю складено за інформацією члена спільноти  «Довіра» Романа Посівнича.      

Для контактів: Молодіжна християнська спільнота «Довіра» при храмі свв. Володимира і Ольги, м.Львів, вул.Симоненка, 5а Тел.: 098-516-48-33 (Леся), 093-126-20-49 (Віталік)   
Переглядів: 825 | Додав: Vadum | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018