Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Корисні лінки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Духовність » Духовність

Молитва тата
Незакінчені мислі про духовне материнське життя - 2

Не може бути мами без тата. Татова молитва є так само важливою як мами. А якою має чи може бути молитва тата? Щоденна турбота – це перша молитва тата, друга – це молитва згідно окремо написаного молитовника. Святий Йосиф був покровителем святої Родини. Це була його молитва. Особиста молитва необхідна кожному мужчині для піднесення своєї гідності в суспільстві. Переважно чоловіки вдають, що не мають часу, а в ґрунті речі, то псевдо-сором, бо вони не хочуть відрізнятися від інших, від тих які не навчені молитися. Чоловік, який смиренно стоїть перед Богом, має найвищу цінність. Для того треба заохочувати мужчин, щоб вони знаходили контакт із Отцем – їхнім праобразом і сотворителем, а також із Сином – їхнім братом. Важливо є чоловікам бачити у Христі свого відважного та послідовного Брата, взірець для наслідування, Бога, однак подібного до кожного чоловіка. В такому разі буде корисним, щоб одні других заохочували, а ніхто того краще не зробить, ніж самі мужчини. В тому всьому треба пам’ятати, що все відбувається згідно Господнього плану, а також, що Його допомога в піднесенні гідності кожного чоловіка прийде, і не сумнівайтеся, це не буде запізно. Таке мислення і поведінка створює певність в чоловіка, що я маю нового приятеля, який мені завжди допоможе – це Ісус Христос! Можна Христа сприймати розумом, а можна серцем. Христос завжди перемагає. Христос завжди слухає і чує нашу молитву. Треба однак зрозуміти, що він є Господом і Він визначає час, момент…

Все що скромне – це Боже. Ми мусимо переконати себе, що ми є на доброму місці. Таке знаходження свого місця, це є радісне підпорядкування Божій волі. Молитвою відкриваються Божі двері там, де і коли потрібно! На все є Божий час. Любити і молитися за дітей, це краще ніж повторювати нашим дітям ці речі, які ми вже їм говорили і вони вже не хочуть слухати. Наша відповідальність навчити їх підпорядковуватися родинному устрою, уникаючи жорстокості чи надмірної гостроти, бо дитяче життя переповнене своїми проблемами. Тут особливо треба пам’ятати, що простір, який ми не можемо заповнити своїми словами чи прикладом повинен заповнюватися молитвою і любов’ю при умові, що Бог є нашим Богом. 

Пророчий момент: Про дари Духа

 1 Кор. 12: 4. Є і між дарами різниця, але Дух той самий; 5. різниця теж і між служінням, але Господь той самий. 6. Різниця є і між ділами, але Бог той самий, який усе в усіх робить. 7. Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. 8. Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; 9. іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; 10. іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. 11. А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.


Джерело: http://risu.org.ua/ua/index/blog/~Dymyd/41413/
Категорія: Духовність | Додав: Володимир (09.12.2011) | Автор: о. Михайло Димид
Переглядів: 1341 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz