Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Сектознавство

У розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сучасний світ характеризується великою свободою і незалежністю. Створюються нові релігійні рухи, секти, товариства й організації котрі мають характер світоглядний, ідеологічний, парарелігійний, котрі заповідають і остерігають перед швидким кінцем світу та апокаліптичними подіями, закликають до моральної віднови, часто специфічно її розуміючи, залежно від того, з яких корінь виростають. В рамках масової глобалізації погляди подібних згромаджень мають можливість проникати до найдальших закутків світу доносячи свої послання незалежно від змісту який вони несуть. Індивідуальний вимір особи людської як ніколи досі осягає вершину незалежності і власної автономії. Така свобода, через впливи сект грозить відходом від Церкви і пошуком особистої реалізації в нових рухах, товариствах. У такій ситуації, ті, що вірять в Христа піддаються випробуванню у збереженні власних релігійних поглядів опертих на засадах євангельської любові, збереженні моральних цінностей, а також визнанню віри переданої батьками. Ще від початків християнства, віра в Христа була великим випробуванням для навернених. Проповідування об'явлених правд наштовхувалося на труднощі і не зрозуміння в часах, коли фундаменти християнської віри тільки починали створюватися. Породжувалися певні догматичні суперечки, з огляду на різницю поглядів тогочасних священиків і вірних, де подаючи певні аргументи фальшували правду або помилково розуміли об'явлену дійсність. В тих суперечках, народжувалося правдиве навчання Вселенської Церкви. Однак багато осіб навіть серед духовенства не погоджувалися на прийняття правди визнаної Церквою, тим самим стягували кари і в наслідок були відлучені від Церковної спільноти. Будучи поза Церквою творили собі релігійні спільноти, ставали відламками Церкви, котрі відтягували вірних від правдивої віри.

Загальна інформація | Переглядів: 2107 | Автор: о. Ігор Демків | Додав: Володимир | Дата: 22.11.2011 | Коментарі (0)

Багато християн вважають, що «Бог один – і немає cуттєвого значення, де та з ким йти до спасіння». Для декого все одно чи то католицька чи православна церква, для інших до прийнятного переліку входять також протестантські деномінації, баптисти... Деякі йдуть ще далі - нью ейдж, саєнтологія... Сьогодні, мовляв, я в одній церкві, завтра в іншій. 
Чи дійсно не має суттєвого значення – до якої церкви чи групи належати? Чи достатньо «лише вірити у Христа» без значення в якій церкві чи секті?
Загальна інформація | Переглядів: 2298 | Додав: Володимир | Дата: 22.11.2011 | Коментарі (1)

Секта догналівців - це угрупування на чолі із колишніми монахами відлученими від Католицької Церкви великою екскомунікою за самопроголошення себе єпископами, а також за непослух законному уряду Церкви, за розпалювання ворожнечі до католицьких ієрархів та нанесення кривди доброму імені Церкви.

Антонін (т. зв. Ілля) Догнал - є головним провідником і лідером секти, «беззаперечним вчителем» і гуру, «царем» і «богом» секти, свого «дітища». Він - чеський колишній римо-католицький священик, колишній монах та давній агент таємних комуністичних спецслужб на псевдо Тонек із номером значка 23064.

Секта догналівців | Переглядів: 2072 | Додав: Володимир | Дата: 21.11.2011 | Коментарі (1)

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2021