Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Корисні лінки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Сектознавство » Секта догналівців

Секта догналівців
Антін ДогналСекта догналівців - це угрупування на чолі із колишніми монахами відлученими від Католицької Церкви великою екскомунікою за самопроголошення себе єпископами, а також за непослух законному уряду Церкви, за розпалювання ворожнечі до католицьких ієрархів та нанесення кривди доброму імені Церкви.

Антонін (т. зв. Ілля) Догнал - є головним провідником і лідером секти, «беззаперечним вчителем» і гуру, «царем» і «богом» секти, свого «дітища». Він - чеський колишній римо-католицький священик, колишній монах та давній агент таємних комуністичних спецслужб на псевдо Тонек із номером значка 23064.

7 квітня 2011 р.Б. Антон ін (т.з. Ілля) Догнал проголосив себе «патріархом», а свою секту -«візантійським католицьким патріархатом».

Надання статусу патріархату вимагає багатолітньої праці та зростання Церкви. Проте у хво­робливих фантазіях кількох людей така мрія «втілюється» протягом кількох хвилин само-проголошенням.

Нова секта із досить привабливою назвою «візантійський католицький патріархат» як і всі інші радикальні секти наголошує на спасінні виключно у своїх лавах, і тут немає нічого нового. У 60-х роках була подібна секта - покутники, лідер якої І.Солтис себе проголосив месією, а свій центр но­вим Римом. У 90-х роках була всім відома секта Білого Братства... а тепер маємо секту догналівців.

Бути греко-католиком - це значить бути вірним Христові через свою понад тисячолітню східно-християнську традицію, яка від моменту Володимирового хрещення є свідоцтвом єдності Вселенської Церкви, єдності з Римським Апостольським Престолом.

Бути греко-католиком - це значить бути членом великої спільноти мучеників та ісповідників, які віддали своє життя за вірність Христові та єдність Його Церкви під проводом папи.

Проголошенням анатеми видимому Главі Церкви, Папі Венедикту XVI у день беатифікації бла­женного Івана-Павла ІІ (1 травня 2011 р.Б.), догналівці знову засвідчили свою відокремленість від спасительної єдності з Христовою Церквою.Категорія: Секта догналівців | Додав: Володимир (21.11.2011)
Переглядів: 1539 | Коментарі: 1 | Теги: секта, Догнал, догналівці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Play informative for me, Mr. inertnet writer.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

УГКЦ Храм Свв. Володимира і Ольги © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz